Güvenilir Incoming Hizmetleri Alanya'nın önde gelen destinasyon yönetimi
ve incoming seyahat acentası ...
Bizim için Hizmet, müşteri memnuniyetini
ön planda tutmaktır.

Incoming

Mixtra Travel, Türkiye’ye seyahat eden ve Mixtra Travel’ı tedarikçi olarak seçen tüm misafirlerine seyahat, konaklama, rehber, transfer ve tur hizmetleri sunmaktadır.

Charter Uçuşları

Mixtra Travel, charter uçuş kotalarımız aracılığıyla daha ucuz uçak biletleri sunmaktadır.

Transfer

Mixtra Travel ve transfer departmanı, havaalanı ile rezervasyon yaptığınız otel arasında güvenli ve güvenilir bir transfer sağlar. Ayrıca özel ve VIP transferler de sunuyoruz.
Kongre, Seminer, Yurtiçi ve Yurtdışı Geziler, Paket Tur Programları ve uçak bileti gibi konularda üstün hizmet anlayışı ile müşteri odaklı çalışmayı hedef edinen Mixtra Travel, yenilikçi çözümleri ile özel şirketlere uzun süreli iş ortaklığı ve Kurumsal hizmetlerinde de en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlarla vermeyi ilke edinmiştir.

devamını oku

Mixx TravelTur Operatör Gurubumuz

gururla duyururuz

1000+

otel


6

tur operatörü


11+

ülke


300k

mutlu müşteri


MixtraTravel‘in uzman kadrosu ve profesyonel hizmeti size tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan özel tatiller sağlayabilir. Bize sadece ziyaret etmek istediğiniz bölgeyi ve otel tarzı tercihlerinizi söyleyin ve çok çeşitli konsept otellerimizi kullanarak, sorunsuz bir tatil geçirmeniz için benzersiz bir deneyim hazırlayabiliriz. Türkiye’nin sunduğu birden fazla muhteşem yerleri gezmek isterseniz size özel turlar da organize edebiliriz.

EŞSİZ BİR MARKA OLABİLMEK KENDİNE GÜVENLE OLUR, O GÜVENİN OLUP OLMADIĞI İSE VERİLEN GARANTİLERDEN ANLAŞILIR.

Mixtra Travel, etkinlik ve gezilerin organizatörü olarak yerel gelenekleri ve kültürlerini tanıtmaya özellikle dikkat eder.

Ayrıca, yerel ürünlere özel önem veren, tatil beldesi ve kaynaklarının sürdürülebilir yönetimine katkıda bulunan şirket ve kurumların desteğini ifade eder.

GÜZEL TATİL DOĞRU TERCİH İLE BAŞLAR,
BİZ SİZİN İÇİN GÜVENİLİR BİR PARTNERİZ.