Şirketimiz…

Kongre, Seminer, Yurtiçi ve Yurtdışı Geziler, Paket Tur Programları ve uçak bileti gibi konularda üstün hizmet anlayışı ile müşteri odaklı çalışmayı hedef edinen Mixtra Travel, yenilikçi çözümleri ile özel şirketlere uzun süreli iş ortaklığı ve Kurumsal hizmetlerinde de en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlarla vermeyi ilke edinmiştir.

Uzman, deneyimli, aktif ve yenilikçi kadrosu ile uluslararası kalite standartlarını hedefleyen Mixtra Travel, çalışmalarını bu doğrultuda “Seyahat Acentası” ve “Etkinlikler” olmak üzere iki ana başlık altında topladı.

Mixtra Travel, “Seyahat Acentası”, müşteri odaklı ve yüksek verimlilikle çalışmanın uzmanlık gerektirdiği inancıyla, bünyesindeki uzmanlık alanlarını ayıran bir kurumdur. Tatil ve Seyahat: Özel seyahatiniz ve tatiliniz için gereken tüm hizmetleri sağlar; Kurumsal: Şirket, kurum ve kuruluşların her türlü iş gezisi ve organizasyonu için özel hizmetler sunar; Gelen: İskandinavya başta olmak üzere Avrupa’dan ve daha birçok ülkeden Türkiye’ye seyahatleri artırmak amacıyla artan iş hacmi ile faaliyetlerini titizlikle sürdürmekte ve Türkiye’nin tanıtımına katkı sağlamaktadır.

Misyonumuz çok net – müşterilerimiz için en iyi ve tam olarak test edilmiş ürünler ve çözümler sunmak.

Ayrıcalıklı Hizmet Anlayışı!

10 Yıllık Tecrübe

Türkiye için turizmin öneminin ve potansiyelinin farkında olan Mixtra Travel, bir firma olarak her zaman en kaliteli hizmeti hedeflemektedir.

Mixtra Travel, kurulduğu günden bu yana 10 yıllık deneyimine dayanarak sürekli değişen bir dünyada güvenle ilerlemeye devam ediyor.

Alanya’nın önde gelen destinasyon yönetimi ve incoming seyahat acentası …

Mixtra Travel, etkinlik ve gezilerin organizatörü olarak yerel gelenekleri ve kültürlerini tanıtmaya özellikle dikkat eder.

Ayrıca, yerel ürünlere özel önem veren, tatil beldesi ve kaynaklarının sürdürülebilir yönetimine katkıda bulunan şirket ve kurumların desteğini ifade eder.

1000+

otel


farklı konsept oteller ve konaklama tesisleri
7

tur operatörü


kendi tur operatörlerimiz
11+

ülke


farklı ülkelerde faaliyet gösteriyoruz
300k

mutlu müşteri


müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunuyoruz